این وب سایت جهت نمایش دموی نرم افزار مدیریت نمایشگاه خودرو شرکت شبیه سازان منطق می باشد ، جهت مشاوره و سفارش با تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید
×

شرکت نرم افزاری شبیه سازان منطق شرکت نرم افزاری شبیه سازان منطق در سال 1386 (به شماره ثبت 14068) با هدف تولید و توسعه نرم افزارهای کاربردی و خاص به ویژه نرم افزار های ریاضی، آمار و حسابداری شروع به کار کرد. این شرکت برای کتاب های ریاضی دبیرستان، نرم افزاری قدرتمند برای آموزش و حل مسائل مربوط به آن را تولید و از وزارت آموزش و پرورش (سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی) تاییدیه رسمی دریافت کرده است. گروه نرم افزار حسابداری منطق مهمترین نرم افزارهای تولید شده این شرکت می باشند که با استفاده از قوی ترین زیان برنامه نویسی (++Microsoft Visual C) و همچنین سریع ترین پایگاه داده (MySQL) تولید شده است. در همین راستا نرم افزار CRM منطق (مدیریت ارتباط با مشتری) و هوش تجاری منطق (BI) نیز پیاده سازی شده اند.
برخی از توانایی ها و قابلیت ها به شرح زیر می باشد : تولید نرم افزار های حسابداری، مدیریت ارتباط با مشتری و هوش تجاری، نرم افزار های ریاضی، آمار، ابزارهای برنامه نویسی. دارای گواهی تاییدیه فنی نرم افزار از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور. دارای پروانه انتشار نرم افزار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.